Aleja Wolności 26, 84-300 Lębork
Zadzwoń i sprawdź: +48 59 307 07 01

O nas

Kancelaria VESTRA zajmuje się profesjonalnym dochodzeniem wierzytelności od banków i Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz anulowaniem długów od firmy windykacyjnych.

 

Prowadzimy sprawy na drodze postępowania przed sądowego jak i reprezentujemy poszkodowanych przez profesjonalnych pełnomocników procesowych w sądach. Działamy według zasady „no win no fee” tzn. najpierw wygrana a później procentowe honorarium od wygranej kwoty lub odkupujemy prawo do zwrotu na zasadzie cesji przelewu wierzytelności i wypłacamy ustalone środki w ciągu 7 dni od podpisania umowy. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, zaliczek itp. Dotychczas zaufało nam ponad 4 tysiące klientów, uzyskaliśmy dla klientów kilkadziesiąt milionów złotych odszkodowań, a roszczenia naszych klientów opiewają na kwotę ponad 50 milionów złotych.

Bartosz Walczyński

Bartosz Walczyński Prezes Zarządu, absolwent studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dzisiejszy Uniwersytet Ekonomiczny), ponad 10 letnie doświadczenie w branży odszkodowań, którego motto brzmi „jakość obsługi klienta jest najwyższym dobrem, a każdy klient musi być traktowany ze szczególną starannością”.
Cały czas aktywnie pracujący w terenie wsłuchujący się uważnie w troski i oczekiwania osób poszkodowanych i ich rodzin aby jakość obsługi, zadowolenie, satysfakcja  była na najwyższym poziomie.

10 LAT
DOŚWIADCZENIA
5 TYŚ.
ZADOWOLONYCH
100 %
SATYSFAKCJI

Nie zwlekaj i umów się na spotkanie.

Zadzwoń +48 59 307 07 01 lub…

Co mówią zadowoleni?

"Skonsolidowałem swój kredyt. Otrzymałem zwrot prowizji bankowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Bardzo pomogło to w mojej obecnej sytuacji materialnej. Dzięki rzetelnej obsłudze firmy VESTRA mogę teraz spać spokojnie nie martwiąc się o porachunki z bankami. Polecam z całego serca!"

Grzegorz W.
Location

"Przyznam szczerze, że nie wierzyłem w żadne słowa przedstawicieli firmy VESTRA. Wszystko wyglądało profesjonalnie. Mimo wszystko przez moje poprzednie doświadczenia z firmami uzyskującymi zwroty wierzytelności od banków nie chciałem nikomu wierzyć. Namówiła mnie moja córka, która odzyskała zwrot prowizji w wysokości 15 tysięcy złotych. Przecierałem oczy..... Dałem się namówić córce na podpisanie umowy, Udało się uzyskać zwrot prowizji po konsolidacji kredytu. Otrzymałem 7,5 tysiąca złotych. Jestem szczęśliwy. Polecam gorąco VESTRA. "

Tadeusz K.
Location

"Dzięki pomocy firmy VESTRA udało się anulować długi firm windykacyjnych. Zapewniło mi to warunki do spokojnego życia. Polecam wszystkim osobom posiadającym zadłużenia u firm windykacyjnych."

Ryszard F.
Location

"Pełnomocnik firmy przekonał mnie że warto starać się o zwrot prowizji, ponieważ udało mi się spłacić kredyt dwa lata szybciej. Nie chciałam angażować się w żadne formalności lub sprawy sądowe. Pełnomocnik zaproponował odkup prawa do zwrotu prowizji. Otrzymałam wysokie honorarium, które zapewniło mi stabilizacje budżetu domowego. Gotówkę otrzymałam w 24h od podpisania umowy. Polecam wszystkim."

Arleta R.
Location